Kryształowe ciało Wpisy

Niebo jest TUTAJ

0
Please log in or register to like posts.

Witaj kochanie w tym dniu przepełnionym radosną aurą pełną ŚWIADOMOŚCI, tak emanującą darem Miłości, że już Wiesz, że niczego nie musisz, donikąd nie zmierzasz, niczego nie potrzebujesz, a wszystko jest dla ciebie.

WYSTARCZY, ŻE ODWRÓCISZ SIĘ DO TEGO ŚWIATŁA W SOBIE, PRZYJMIESZ JE, NIE UDAJĄC, ŻE NALEŻYSZ DO ŚWIATA CIENI. MOŻESZ JUŻ WYJŚĆ NA ZEWNĄTRZ TEJ SKORUPY, KTÓRA JEST STARĄ POWŁOKĄ NIERZECZYWISTEGO EGO. TO TYLKO ZMIANA PERCEPCJI.

Nic nowego się nie pojawia,
wszystko już WIESZ,
głęboko w sobie,
a Cisza wypełnia wszystkie wątpliwości myśli,
które nie są tobą.

Kochanie, dzisiaj Niebo jest TUTAJ, zapraszam się do tworzenie Nowej Ziemi. Nie ma tu żadnych zasad, bo nic nie jest ograniczone w Sercu.

Możesz dowolnie kształtować twą Rzeczywistość,
to twoje wybory malują nowe pejzaże i okoliczności.
Zaufaj tej poświacie niedomówień,
bo i tak oczywista PERFEKCJA jest we WSZYSTKIM.
Ona jest Tobą.

Zapomnij o tych wszystkich kłamstwach, które zamknęły cię w klatce niemożności. Z odwagą skacz w nieznane, aby to co ROZPOZNANE już na zawsze uwolniło cię od mitów ciasnych znaczeń.

WITAJ W TYM INTENSYWNYM, A TAK LEKKIM DOŚWIADCZENIU, BO TUTAJ KAŻDY CIĘŻAR UMYSŁU ZOSTAJE ROZPUSZCZONY W PRAWDZIE. PRAWDA NIE OCZEKUJE NICZEGO, NIE STAWIA ŻADNYCH WARUNKÓW, BO I KOMU? NIE MA TU NIKOGO, KTO JEST ZAINTERESOWANY TĄ GRĄ MANIPULUJĄCYCH MYŚLĄ NIERZECZYWISTYCH BYTÓW.

Wznosisz się wyżej i głębiej, drogowskaz prowadzi do Obecności.Nie jesteś lokalna, a jednak zakorzeniona w tym wszystkim co jest.Powiedz proszę, czy jest coś ważniejszego od Boga którym Jesteś, od Miłości, która jest tłem dla każdej przemijalności, od Życia, które po prostu jest?

Kim Jesteś?
Czego szukasz?
Co cię wspiera?
Co kochasz?
Przed czym uciekasz?
Co błogosławisz?
Co przeklinasz?
Za co dziękujesz?

Fragment książki: Kryształowe Ciało- lifting energetyczny

Nulina

Kto tworzy zasady?
MaxTransformacja 10 dniowy warszat

Nowa strona z wysoko wibracyjnymi kursami!

Zapraszamy na kursy.nulina.tv!

Sklep z książkami, oraz medytacjami

Zapraszamy na sklep.nulina.tv!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.