Detox dla ciała i umysłu-proces Informacje

Biologiczne wyjaśnienie możliwości niejedzenia

0
Please log in or register to like posts.

„Jakie jest biologiczne wyjaśnienie faktu, że ludzkie ciało może przetrwać bez jedzenia? Jak system trawienny, który ma za zadanie rozkładanie roślin i płynów, może nagle przestawić się na przyjmowanie pożywienia z powietrza i światła? 


Prana, która jest falami o bardzo wysokiej częstotliwości (wyższej niż światło widzialne) jest tym, czego ciało miało używać, aby się utrzymać. Jest to inteligentna energia i dostarcza wielu innych korzyści naszemu życiu w zwiększonej świadomości i zdrowiu. By odbierać ten typ energii, nasz mózg ma bardzo potężne receptory energii, które znamy jako gruczoły dokrewne. Trzy najważniejsze w tej funkcji to podwzgórze, przysadka i najmniej znany – szyszynka.

DLA LUDZI, KTÓRZY OTRZYMUJĄ SUBSTANCJE ODŻYWCZE W FORMIE JEDZENIA, ICH PRZYSADKA JEST TAK MAŁA JAK GROCH. ICH STOŻKOWA SZYSZYNKA JEST RÓWNIE MAŁA. KIEDY PRZYZWYCZAJAMY SIĘ DO ŻYCIA BEZ JEDZENIA, PŁUCA POMAGAJĄ NASZEJ SZYSZYNCE I PRZYSADCE. GRUCZOŁY STAJĄ SIĘ AKTYWNE I ZAMIENIAJĄ ENERGIĘ ŚWIETLNĄ W PALIWO DLA NASZEGO CIAŁA, CO POWODUJE, ŻE GRUCZOŁY POWIĘKSZAJĄ SIĘ.

Jedzenie uszkadza ciało i skraca długość naszego życia z powodu chorób i starzenia się. Jedzenie jest nawykową przyjemnością, która początkowo nie była potrzebna. Ponieważ rodzaj ludzki przestał polegać na pranie, ciało było zmuszone dostosować się do zamieniania pokarmu w energię po to, by przeżyć.”

STEVE TORRENCE

Mechanizmy w ciele
Reset i wypełnienie bezwarukową Miłością

Nowa strona z wysoko wibracyjnymi kursami!

Zapraszamy na kursy.nulina.tv!

Sklep z książkami, oraz medytacjami

Zapraszamy na sklep.nulina.tv!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.