Detox dla ciała i umysłu-proces Inspiracje dla Ciebie

Dyscyplina Umysłu

0
Please log in or register to like posts.

Do pewnego momentu, nie możesz czuć się stabilnie, ponieważ te wszystkie aspekty umysłu wydają się być w prawdziwym zamieszaniu. Każdy chce czegoś innego, jeden chwali, kolejny osądza. Jeden się decyduje na coś, drugi go zniechęca i tak w kółko.Wieczny konflikt z rzeczywistością.Kiedy wkraczasz w doświadczenie detoksu, postu, dry fast- zaczynasz widzieć klarowniej i odzyskujesz kontrolę nad swoim życiem. Chociaż słowo kontrola, wydaje się zbyt intensywne, to jednak dotyczy ono właśnie Umysłu, który odpowiednio nieukierunkowany, niepoprowadzony, szaleje i gubi się w tym świecie. 
Oczywiście nie będziemy tutaj stosowali, jakiś manipulujących Umysłem metod. Po prostu przejmujesz kontrolę nad umysłem, poprzez ŚWIADOMY ODDECH. Do tego jest potrzebny pewnie rodzaj dyscypliny na tym etapie, tak aby osadzić się w tej Prawdzie, że tylko identyfikacja ze zjawiskami sprawia problem.Rozwiązaniem jest zawsze zwrócenie się ku Sercu i OBSERWACJA Umysłu, bez tożsamości z nim.

Każdego dnia minimum dwa razy dziennie zasiadaj do praktyki świadomego oddechu i medytacji, to najważniejszy element tego procesu, nie możesz go pominąć, zwłaszcza na pierwszych etapach.

Życie to zabawa w powtórki
Woda kokosowa

Nowa strona z wysoko wibracyjnymi kursami!

Zapraszamy na kursy.nulina.tv!

Sklep z książkami, oraz medytacjami

Zapraszamy na sklep.nulina.tv!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.