Detox dla ciała i umysłu-proces Informacje

Energia

0
Please log in or register to like posts.

„Musimy traktować każdą substancję jako wibrującą energię. Każda substancja porusza się zgodnie z pewnym wzorem matematycznym. Te ruchy nie są widoczne dla ludzkiego oka, tak jak fale dźwiękowe istnieją cały czas, ale my jedynie słyszymy stację radiową, gdy włączymy program. Ultrafiolet jest najwyższą częstotliwością koloru widocznego dla nas, istot ludzkich. 

Wibracje, które mogą zostać przekształcone w energię dla naszego ciała, są poza widocznym dla nas pasmem. Świadomość rodzaju ludzkiego ma wyższą częstotliwość niż jedzenie. Gdy spożywamy jedzenie, przyjmujemy niższą częstotliwość, co ściąga w dół nasz wzór wibracji, Wówczas nasze ciało nie może funkcjonować stosownie do swoich możliwości, a nasza świadomość jest nadwyrężona. Ponieważ wszystko w życiu, łącznie z jedzeniem, ma swój wzór energetyczny, na który wpływają silne przekazy naszej świadomości i innych wokół nas, gdy spożywamy to jedzenie, ono miesza się z energiami naszych ciał i powoduje, że wzory naszych energii są tak zakłócone, że trudno je odróżnić.

Człowiek może nadal przyjmować jedzenie i trenować swoją świadomość, aby „zneutralizować te energie”. Jednakże negatywne energie kumulują się we wszechświecie przez tak długi czas a człowiek jest wystawiony na tyle toksyn, że trudno jest nam pozostać w wyższym wzorze wibracyjnym. Są sposoby, w jaki możemy poprawić nasz wzór wibracyjny. Na przykład lepiej jest jeść jedzenie, które ma wyższy poziom energii, jak surowe owoce, warzywa i płyny. Unikajcie wszelkiego mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego, ponieważ mają ekstremalnie niskie wibracje. Kluczowe znaczenie ma medytacja, jak również utrzymywanie spokojnych relacji z rodziną i przyjaciółmi. Trzeba mieć silne połączenie pomiędzy ciałem i umysłem, i słuchać sygnałów ciała.”

STEVE TORRENCE

Otwieram się
Życie to zabawa w powtórki

Nowa strona z wysoko wibracyjnymi kursami!

Zapraszamy na kursy.nulina.tv!

Sklep z książkami, oraz medytacjami

Zapraszamy na sklep.nulina.tv!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.