Detox dla ciała i umysłu-proces Informacje

Mechanizmy w ciele

0
Please log in or register to like posts.
„TAK NAPRAWDĘ CHODZI O ODKRYCIE MECHANIZMÓW ZAPISANYCH W LUDZKIM CIELE PRZEZ TYSIĄCLECIA. WTEDY POJAWIA SIĘ SKRĘCAJĄCE, SZARPIĄCE DZIAŁANIE, KTÓRE WYZWALA SIĘ W MATERII I TRUDNO TO OPISAĆ, PONIEWAŻ JEST TO COŚ, CO ŻYJE WEWNĄTRZ KOMÓREK I JEST INNE DLA KAŻDEJ OSOBY, WIĘC NIE MOGŁABYM NIGDY DOKŁADNIE OPISAĆ, CO SIĘ DZIEJE. 

Ale fizycznie dla organizmu, to nie jest takie trudne. Przychodzi taki czas, kiedy słabość może potrwać zaledwie kilka dni, może tydzień, gdy umysł stara się przekonać ciało fizyczne, że to co robi, nie jest w porządku „To niebezpieczne, to strata energii, i możesz nawet umrzeć”. Ale to trwa kilka dni. W całej tej grze „tortury” są bardziej emocjonalne i na poziomie mentalnym. Ciało robi wszystko, by utrzymać nas w starych strukturach, w starym trybie pracy. 

Za każdym razem, kiedy komuś uda się zmienić mechanizmy biologiczne na praniczne, wpływa to na całą ludzkość. Na poziomie atomowym wpływa to na całą ludzkość, wszyscy bowiem jesteśmy połączeni ze sobą energią. Więc jedna osoba wprowadza zmiany, a wszyscy ludzie to czują.

To dlatego nawet ja, świadomie, bez udziału fizycznej osoby, która by mnie prowadziła czy zachęcała do tego, wiem, że otrzymałam w moich komórkach sygnały od wielu ludzi, którzy zrobili to przede mną lub w tym samym czasie co ja, i to wszystko.”
REINE-CLAIRE LUSSIER – PRANARIANKA

Woda kokosowa
Biologiczne wyjaśnienie możliwości niejedzenia

Nowa strona z wysoko wibracyjnymi kursami!

Zapraszamy na kursy.nulina.tv!

Sklep z książkami, oraz medytacjami

Zapraszamy na sklep.nulina.tv!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.