Detox dla ciała i umysłu-proces Inspiracje dla Ciebie

Woda kokosowa

0
Please log in or register to like posts.

Woda kokosowa jest najwspanialszym Darem Natury dla naszego ciała.

JEST KASKADĄ NEUTRALNOŚCI I PEŁNI JEDNOCZEŚNIE. NATYCHMIAST ZATRZYMUJE AKTYWNOŚĆ UMYSŁU I JEGO ZACHCIANKI, NAŁOGI I NIEPOKÓJ. STAJE SIĘ TAKIM POMOSTEM DO STANU PRANICZNEGO.

Możesz odłożyć na bok wszystkie stare doświadczenia i ten bagaż trudów, bo teraz wkraczamy w nowy Etap Kryształowej Podróży. Odkryjesz własną Moc i radość w sobie, tak aby nie mieć wątpliwości, że każda dezycja wynikająca z ciebie, jest w pełni świadoma, a nie zmanipulowana starymi indywidualnymi kodami lub magnetycznym wpływem zaprogramowanej i uwarunkowanej świadomości zbiorowej. Pozwól sobie na tą niesamowitą przygodę i zaufaj, że ta ogromna Miłość w Tobie/ w Nas jest właśnie tym Polem w którym wszelkie wątpliwości się rozpuszczą.To jest ta chwila, kiedy DECYZJA staje się REALIZACJĄ.To jest ta PRZESTRZEŃ, gdzie natura przejmuje prowadzenie.To jest ten czas, gdzie jego pozory znikają, a objawia się nieskończona możliwość realizacji wszelkich projektów.Właśnie TERAZ cokolwiek pomyślisz- tworzysz.POZWÓL BY WODOSPAD CUDOWNEJ WODY KOKOSOWEJ ZALAŁ TWÓJ SYSTEM CISZĄ I WOLNOŚCIĄ. To rozwiązanie traktatu z warunkami przeszłości opartej na zależnościach.Już nie musisz, a MOŻESZ i niczego więcej nie pragniesz, niż właśnie w ten sposób BYĆ.

Kto już doświadczył czasu na wodzie kokosowej? Podzielcie się swoimi odczuciami

Dyscyplina Umysłu
Mechanizmy w ciele

Nowa strona z wysoko wibracyjnymi kursami!

Zapraszamy na kursy.nulina.tv!

Sklep z książkami, oraz medytacjami

Zapraszamy na sklep.nulina.tv!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  1. Mój czas na wodzie kokosowej był krótki, ale róznica w pełni zauważalna: tą łatwość w przyjmowaniu przez organizm- jakby ten płyn był jego częścią składową, taka naturalność.. i taki sygnał dla umysłu za tym, jakby to nie było nic ” z zewnątrz”- a to bardzo ułatwia odpuszczenie przywiązania do smakowania, zdobywania, i tych wszelkich kierunków umysłu, że potrzebuje czegoś więcej niż ma.