Detox dla ciała i umysłu-proces Inspiracje dla Ciebie

Życie to zabawa w powtórki

0
Please log in or register to like posts.

Z jednej, strony wciąż powtarzamy pewne wątki w tej rzeczywistości zjawisk przemijalnych, a jednocześnie mamy taką wspaniałą sposobność by przerwać cykl mechanicznych powtórzeń!— Czy jesteś gotowy na nowy START bez lęków opartych o to co minęło?— Czy masz w sobie Moc, by wytrwać ten moment słabości, która należy tylko do umysłowych gierek?Czy chcesz raz na zawsze pożegnać te wzorce nawykowych ucieczek?

Możesz bawić się życiem, lub ono może bawić się z tobą, jeśli pozostaniesz w roli nędznej ofiary okoliczności.Wstań z kolan i zacznij tańczyć,zamiast czołgać się wokół tych potencjałów, za którymi tęsknisz!Powtarzasz tylko to, czego nie uświadamiasz sobie lub od czego jesteś zależny. Świadomość natychmiast przerywa to koło karmicznej huśtawki.

Bądź po stronie swej własnej Prawdy!Nie daj się manipulować opowieściom,które nie należą do ciebie.Jesteś Bogiem Wszystkiego na co spojrzysz,sam ustanawiasz granice i je przekraczasz!Uczyń siebie Sprawcą i nie wierz, że jesteś słabym wykonawcą woli zbiorowych wierzeń.

 Boli tylko to co nieprawdziwe, bo Prawda wypełnia cię spokojem. Miłość zawsze jest gotowa, czy Ty Jesteś?

Nie musisz już powtarzać tych klas, w których wiedza została aktywowana. Możesz piąć się wyżej, nie ruszając z miejsca? Czy to rozumiesz kochanie?Jeśli nie rozumiesz, to po prostu to poczuj, bo oczywistości są faktami tej Przestrzeni Nieograniczonych Potencjałów.Dziękuję, że mówisz tak, kiedy czujesz swe prowadzenie.

Nulina

Energia
Dyscyplina Umysłu

Nowa strona z wysoko wibracyjnymi kursami!

Zapraszamy na kursy.nulina.tv!

Sklep z książkami, oraz medytacjami

Zapraszamy na sklep.nulina.tv!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.