Detox dla ciała i umysłu-proces Inspiracja Inspiracje dla Ciebie Wpisy

Jak pić sok z selera naciowego

0
Please log in or register to like posts.

„PÓŁ LITRA SOKU Z SELERA NACIOWEGO NA CZCZO

Jeżeli nigdy wcześniej nie piłeś soku z selera naciowego, to nie musisz zaczynać od razu od pół litra. Możesz zacząć od pół szklanki lub szklanki i codziennie zwiększać ilość, aż dojdziesz do pełnej porcji.
Pamiętaj, że nie osiągniesz oczekiwanych rezultatów, jedząc codziennie łodygi selera naciowego, dodając go do smoothie albo pijąc zielony sok z selerem naciowym w składzie. Jak zawsze, mówimy tu o pół litra czystego, świeżego soku z selera naciowego bez dodatków. To jeden z tych przypadków, w których prostota zwycięża.
Uważaj, abyś nie dał się zwieść fałszywym informacjom o tym, jak stosować sok z selera naciowego, które pojawiają się codziennie. Przekonasz się, że są tacy, którzy próbują dodawać do niego to i owo, na przykład pulpę pozostałą po wyciśnięciu soku, białko w proszku, kolagen, przyprawy (takie jak kurkuma czy pieprz cayenne), kostki lodu bądź soki owocowe lub warzywne. Takie mikstury, niezależnie od tego, jak bardzo pomysłowe czy pozornie logiczne, tylko wyrządzają szkodę tym ludziom, którzy wskutek tego rodzaju praktyk jeszcze bardziej potrzebują leczenia. To absolutnie konieczne, aby sok z selera naciowego, którego picie czynisz częścią swojego życia – czy to w ramach omawianego tu oczyszczania, czy poza nimi – był czystym soki owocowe lub warzywne. 
Po 20-30 minutach od wypicia soku, możesz zjeść lekkie śniadanie.

30 DNI ALBO WIĘCEJ

Po pierwsze – sok z selera naciowego musisz pić codziennie rano po wstaniu z łóżka przez co najmniej miesiąc, a jednocześnie przestrzegać w tym okresie – lub dłużej – innych wskazówek omówionych w tym rozdziale. To ważne. W naszych organizmach zazwyczaj jest dużo do zrobienia. Mamy stare, zbrylone i zjełczałe tłuszcze oraz stwardniałe białka poprzyklejane do błony śluzowej jelit; ociężałe, spowolnione wątroby pełne pestycydów, leków farmaceutycznych, tworzyw sztucznych, substancji ropopochodnych, zmagazynowanych toksycznych tłuszczów, patogenów w postaci bakterii i wirusów oraz innych; toksyczne kwasy występujące od jelit aż po jamę ustną; krew zawierającą toksyny i duże ilości tłuszczu; a na dodatek żyjemy w stanie przewlekłego odwodnienia – dotyczy to większości ludzi. Ponadto mamy jeszcze patogeny kolonizujące jelita, nie wspominając o tych we krwi, tarczycy i wielu innych obszarach organizmu. Pamiętaj: sok z selera naciowego ma mnóstwo pracy (jeżeli musisz przypomnieć sobie jak bardzo dużo, wróć do podrozdziału „Dlaczego pół litra?” znajdującego się w poprzednim rozdziale). Musimy stworzyć mu możliwość wykonywania jego licznych zadań.
OPCJONALNA WODA Z SOKIEM Z CYTRYNY LUB LIMONKI

Podczas oczyszczania, zanim wypijesz poranną porcję soku z selera naciowego, możesz najpierw – zaraz po wstaniu z łóżka – pić wodę z sokiem z cytryny lub limonki. Najlepiej pół litra. Dzięki temu wątroba zaczyna dzień od oczyszczania.

Jeżeli się na to zdecydujesz, to pamiętaj, by po wypiciu wody odczekać co najmniej 15-20 minut, a najlepiej pół godziny, zanim zaczniesz pić sok z seler naciowego, aby nie rozcieńczał się w organizmie. Pamiętaj również, że dodawanie wody do soku z selera naciowego bądź mieszanie się jednego z drugim w żołądku niszczy właściwości lecznicze soku z selera naciowego. Krążące po świecie informacje, jakoby ten sok był tym samym czym woda, są błędne. Całkowicie się od niej różni. Różnią się bardziej niż niebo a ziemia. Jeżeli wypijesz wodę z sokiem z cytryny, a natychmiast po niej sok z selera naciowego – albo na odwrót – to zniszczysz właściwości lecznicze soku z selera naciowego. Nawet jeśli to będzie tylko szklanka czystej wody, w organizmie będzie się ścierała z sokiem z selera naciowego – jeśli nie zostaną rozdzielone odpowiednio długim odstępem czasowym. Za każdym razem, gdy przed wypiciem soku z selera naciowego będziesz pił wodę, daj jej co najmniej 15-30 minut na rozejście się po organizmie, zanim sięgniesz po sok.”

Wpis z książki: Anthony William. „Sok z selera naciowego. Sekret boskiego lekarza”.

Dodatkowe pytania i odpowiedzi
Poranek- dzień 4

Nowa strona z wysoko wibracyjnymi kursami!

Zapraszamy na kursy.nulina.tv!

Sklep z książkami, oraz medytacjami

Zapraszamy na sklep.nulina.tv!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.