Bliskie rozmowy

Bliskie rozmowy- jak wpływa detox na nasze życie- rozmowa Nulina&Aga Sova

0
Please log in or register to like posts.

Agnieszka Kowalczewska bardziej znana pod pseudonimem Aga Sova malarka mieszkająca i tworząca w Londynie. Właścicielka studio Aga Sova Art i wspoltworczyni magazynu o sztuce i kreacji Luxury Splash of Art. Swoją pasję do malowania intuicyjnego odkryła w 2015 roku podczas warsztatów, na które zaprowadziło ją serce i intuicja.
Otaczająca rzeczywistość, a przede wszystkim przyroda, inspirują Artystkę do uchwycenia ulotnych wrażeń nie tylko na płótnie, ale od 2019 roku także na jedwabiu. Chusty i apaszki z tego szlachetnego materiału powstają po to, by podkreślić unikatowe piękno każdej kobiety, dodać elegancji i szyku oraz niepowtarzalności. Ta wyjątkowa i wymagająca precyzji technika została doceniona przez znawców tematu – ręcznie malowane przez Agnieszkę Kowalczewską chusty i poszetki zostały wyróżnione w Top 25 British Made Scarves Brands!
Aga Sova wierzy, że każdy człowiek jest kreatorem swojej rzeczywistości i świata wokół. Artystka jest również przekonana, że to co płynie z serca, jest prawdziwe. Poprzez swoje obrazy i swoją filozofię zachęca każdego z nas do wyrażania siebie, bo jak twierdzi po to przyszliśmy na ten świat. Malowanie jest dla niej formą medytacji, wyciszenia i, nieco przewrotnie, zagubienia po to, by na nowo odnaleźć się w ciszy.
Prace i historia Sova Art inspirują każdego z nas, aby powrócić do porzuconej w gąszczu codziennych obowiązków pasji lub by zacząć jej szukać i dzięki temu odnaleźć spełnienie. Nieprzypadkowo „All done in LOVE is done well” to jej motto!

www.AgaSovaArt.com

www.facebook.com/AgaSovaArt/

Modlitwa wdzięczności
Kryształowe medytacje transformujące cz.2

Nowa strona z wysoko wibracyjnymi kursami!

Zapraszamy na kursy.nulina.tv!

Sklep z książkami, oraz medytacjami

Zapraszamy na sklep.nulina.tv!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  1. Cudna rozmowa🤗 szczególnie zapadło mi w pamięć, że słabsze momenty tworzą przestrzeń na coś nowego💕 kojąco działa przekaz, że nawet w czasie karmienia piersią i opieki nad małym dzieckiem można bezpiecznie poddać się detoxowi:-) nie mogę się doczekać swojego kolejnego procesu🥰 pozdrawiam, Aga