Ważne tematy

Ból oraz Deklaracja uwolnienia bólu i cierpienia

0
Please log in or register to like posts.

Stworzyłam sobie kontuzję i wyłam z bólu, przechodząc przez liczne etapy tym procesie, zaczynając od gniewu na siebie, że byłam taka nierozważna, niezgody na to, że ludzie muszą cierpieć, szukania sposobów aby się go pozbyć, błagania o pomoc, podjęcia dezycji, że już żegnam ten ból, wejścia w pokorę i obserwację. Ból trwał i jeszcze trwa lekko jak pamiątka po wojnie, ale już nie przyćmiewa tego co piękne. Znikał tylko kiedy zanurzałam się w siebie. Słyszałam zdanie: ból zabiera cię do środka. Więc kiedy traciłam uważność, koncentrując się na doznaniach fizycznych, to ból wydawał się jak tnące ostrza. Kiedy puszczałam muzykę i szukałam spokoju w oddechu, znikałam dla tej kolejnej historii, która pozwala mi znowu spojrzeć na mechanizmy ludzkich działań. 
Wszyscy do pewnego momentu żyjemy w bólu, czy emocjonalnym czy fizycznym. Szukamy znieczulenia, by nie wyć z rozpaczy. by nie spojrzeć w paszczę tego rozrywającego nas bólu tej iluzorycznej separacji. Znieczulenie w postaci jedzenia, zakupów, internetu, leków, alkoholu, narkotyków, ale także w postaci „działań duchowych”, udoskonalania siebie na różne sposoby. 
Większość ludzi znieczula się czymś, mało kto jest w stanie wytrzymać wszystko, ale złapanie odpowiedniej perspektywy uwalnia nas od poczucia bycia ofiarą tej rzeczywistości. Ból jest pewnym sposobem, aby przebudzić się z tego odrętwienia i pozwolić sobie na szczęście, które jest naszą esencją. Ono nie ma przyczyny w tych zewnętrznych przedstawieniach. Miłość nie potrzebuje warunków by BYĆ. W zatrzymaniu znikamy dla kontrowersyjnych opowieści. Właśnie TERAZ.

Kiedy uciekamy przed bólem, nie odbieramy od niego Informacji- zatrzymaj się i patrz do środka, obmyj swe rany w Miłości tej Obecnej chwili.Kiedy ból mija, czujemy ulgę i wdzięczność, ale kiedy nie było prawdziwego spotkania z nim, to zapewne powróci na różne sposoby. Nie musisz używać bólu, jako alibi by odpocząć i zatrzymać się. Ofiaruj sobie balans i radość w każdym momencie, a nie będzie potrzeby sztucznego zatrzymania. Słuchaj tego Głosu, bo on zawsze najpierw ostrzega zanim nastąpi prawdziwy kryzys. Kiedy subtelne ostrzeżenia nie działają, nagle wydarza się INTERWENCJA i jesteś niemal siłą przekierowany do Obecności.W mojej historii jest wiele elementów, które złożyły się na potrzebę jej zaistnienia. Rozumiałam to w trakcie, ale przy okazji czułam, że chciałabym uwolnić ten program dla całej ludzkości, przynajmniej dla tych ludzi, którzy są już gotowi słuchać swoich Serc.


💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞
Deklaracja uwolnienia bólu i cierpienia
Uwalniam Teraz przekonanie, że muszę cierpieć, aby się przebudzić. Rozumiem, że jedynym powodem  cierpienia, jest identyfikacja z Umysłem i fałszywe poczucie separacji od Źródła.Jestem Boską Istotą i Budzę się Teraz w tej Wolności od dramatów i zasad 3 wymiaru.
Miłość rozpuszcza wszelkie opory i napięcia w tym ciele.Oddycham świadomie i zanurzam się w Ciszę wszelkich osądów.Nie walczę z niczym, jestem Obserwatorem i Twórcą swej rzeczywistości.
Dziękuję nauczycielowi, którego nazwałam Bólem, a okazał się moim przewodnikiem ku Obecności.Potrafię słuchać, czuć, odkrywać- bez potrzeby odgrywania tych dramatycznych ról.Wznoszę się poza powielanie wzorców świadomości zbiorowej opartej na iluzji rozdzielenia.
Jestem Boską Istotą i w swej prawdziwej Mocy opuszczam warianty cierpienia, ponieważ potrafię przyjmować wszelkie informacje bez pośredników.
Wypełniam Miłością wszystkie potencjały i dostrajam się do tych, za którymi tęsknie, manifestuję je z łatwością i lekkością właśnie TERAZ.To wszystko dzieje się dla najwyższego dobra, które JEST.Dziękuję za wszystkie etapy i podróże, jednak zatrzymuję się w pogoni za czymkolwiek.Jestem Obecna we Wszystkim i czas nie stawia mi warunków.Błogosławię całe Istnienie, każdy przejaw Boskości we wszystkim co jest.Jestem Miłością, znikam w Miłości, budzę się w Miłości, tworzę z Miłości.

Transformacja poprzez świadomy oddech i medytację
Ważne tematy- Uwolnienie poczucia winy- odcinek 1

Nowa strona z wysoko wibracyjnymi kursami!

Zapraszamy na kursy.nulina.tv!

Sklep z książkami, oraz medytacjami

Zapraszamy na sklep.nulina.tv!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  1. Prawdziwy z Ciebie talent i mistrz pióra z ogromną łatwością przekładasz myśli na słowa… trzymaj tak dalej, dbaj i pięlęgnuj swego bloga… Skąd czerpiesz tak ciekawe inspiracje ?