Twórcy

Twórcy

NULINA

Twórca

Wizjonerka, poetka, autorka wielu książek o tematyce duchowej i dotyczącej sfery zdrowia.
Prowadzi głębokie medytacje, a także jest nauczycielem świadomego oddechu oraz aktywuje świadomość praniczną. Doświadczony przewodnik w trakcie grupowych detoksów dla ciała i umysłu, a także autorka wielu innych warsztatów.
Jest przyjacielem dla wielu, na tej pozornej drodze ku Przebudzeniu…

ADAM SZYGENDA

Twórca

Świadomy człowiek, który swoją misję upatruje w inspirowaniu innych by odkrywali lepszą wersję siebie.Świetnie odnajduje się w Tworzeniu, kreowaniu nowych przestrzeni i rozwiązań.
W życiu uwielbia łączyć duchowość z technologią. Jako Twórca Tworzy dla Nas cykl o inspiracjach, rozpoznawaniu i uwalnianiu napięć.

MAGDALENA BANASZKIEWICZ

Twórca

Jej misją jest wydobywanie wewnętrznego piękna, które emanuje na otoczenie. Poprzez wiedzę z zakresu kosmetologii i architektury wnętrz, tworzy wyjątkową przestrzeń w nas, a także wokół nas. Absolwentka UM na wydziale kosmetologii, szkoleniowiec dla UE z zakresu kosmetologii, wizażu i stylizacji. Absolwentka ASP na wydziale Architektury, projektantka intuicyjnych wnętrz i sztuki.

LUKAS

Twórca

Jest entuzjastą wolnego życia i kreatorem odważnych działań zwłaszcza w wyczynach związanych ze ekstremalnym sportem. Jego droga do siebie i do harmonii, to Ruch, Pasja i Przygoda. Jest ogromnie ważnym ogniwem w naszym zespole, ponieważ jako profesjonalny filmowiec i montażysta dba o najwyższą jakość naszych materiałów. Jako Twórca tworzy dla nas cykl fascynujących opowieści o zajawce, podróżach i radości.

MAGDALENA STOLINGWA

Twórca

Pasjonatka zdrowego stylu życia oraz uzdrawiania ciała poprzez owoce, słońce, zioła i inne roślinne pyszności. Twórczyni przepisów witariańskich oraz wegańskich w zdrowej odsłonie pozwalające na łagodne przejście zmiany diety, poprawę zdrowia i witalności. Naturopatka, diet coach, pasjonatka kuchni roślinnej. Jej misją jest pomoc ludziom w uzdrowieniu ciała na poziomie komórkowym oraz wydobycie wewnętrznego piękna i powołania poprzez uwolnienie się od nagromadzonych toksyn i emocji.”

ŁUKASZ BRYAN GAJOS

Twórca

Realizator wyzwań, pasjonat ruchu, zimna, rozwoju i przekraczania granic. Pozornych, ponieważ uważa, że ich nie ma, a jedyne co je określa to poziom naszej świadomości. Dzięki własnej opracowanej technice łączącej masaż, ruch, siłę umysłu oraz techniki oddychania potrafi uwolnić od bólu i napięć już podczas pierwszej sesji. Autor książki “Zacznij 5 sekund temu” 

Hania

Twórca

Kim jestem? To pytanie często zadajemy sobie oraz nam zadają inni podczas różnych konwersacji. Matką, kobietą, filozofem. Tak jest kilka nazw, które mogłabym sobie nadać, ale one nie spełniają moich kryteriów o sobie, bo nie czuje się odpowiednio wyczerpująco nimi definiowana. Czegoś w tym brakuje. Więc doszłam do takiej oto definicji siebie; jestem bytem, który swoim byciem zaraża innych do szczęśliwego bycia. Czuje się spełniona kiedy widzę blask szczęścia w oczach bliskich mi ludzi oraz tych, którzy stają mi się bliscy podczas tej ziemskiej wędrówki.

Arkadiusz Mazurkiewicz

Twórca

Mówi o sobie, że właśnie się rodzi…
Jego obrazy tworzą most między tym co widzialne a niewidzialne, między sferą fizyczną a duchową.
To połączenie tych dwóch biegunów jest dla malarza kwintesencją jego artystycznego, jak i osobistego rozwoju. Malowanie kobiecych postaci, jest formą ujawnienia jego budzącej się wrażliwości, jego tęsknoty za czułością i niewinnością. Nagość – symbol otwartości, intymności i szczerości – naszego naturalnego stanu, w którym rodzimy się jako bezbronne dzieci wszechświata.
Wybierz swoją walutę
EUREuro