Twórz z nami

Twórz z nami

Propozycja współpracy Twórców

1. Uznajemy za stałą współpracę, jeśli Twórca tworzy materiały tematyczne przez 1-7 razy w tygodniu.

2. Do każdego filmu, autor może na końcu umieszczać krótką reklamę przekierowującą do swych stron.

3. Filmy pozostają własnością nulina.tv w zamian za szeroką reklamę na naszych pasmach i mediach.

4. Autor nie może udostępniać bezpośrednio w całości na swoich kanałach materiałów publikowanych na antenie nulina.tv , tylko trailery z przekierowaniem do pełnych audycji na platformie. Bardzo prosimy o przestrzeganie tej zasady.

5. Wszystkie archiwalne nagrania będą na stałe reprezentowane na naszym kanale w odpowiednich działach, tak więc praca i wkład autora w tworzenie stacji przyniesie mu wielowymiarowe korzyści.

6. Prosimy o przesyłanie materiałów regularnie 1-7 razy w tygodniu po indywidualnych ustaleniach.

7. Materiały będą przesyłane przez Twórcę na dysk, a następnie profesjonalnie przygotowywane przez montażystę nulina.tv Zapewniamy odpowiednie ustawienie głosu, podłożenie ścieżki muzycznej oraz dodanie znaków firmowych i czołówki do każdego cyklu programu. 

8. Prosimy aby autor przesłał film bez pomyłek, zacięć, powtórek.

9. Prosimy, aby przy regularnej współpracy autor zaopatrzył się w jednolite tło, odpowiednie światło, mikrofon, aby stworzyć wrażenie studia. Służymy doradztwem w tych kwestiach. Zależy nam na jak najwyższej jakości prezentowanej na nulina.tv

10. Będziemy tworzyli atrakcyjne trailery i umieszczali je wcześniej na naszych wszystkich mediach prywatnych i firmowych, o co także prosimy naszych autorów.

11. Będziemy proponowali najbardziej aktywnym i lubianym przez widzów autorom poprowadzenie płatnych 2-3 godzinnych warsztatów online na naszej antenie. W przyszłości także stacjonarnych. Przewidujemy po kilkaset chętnych na taką formę dodatkowej edukacji, dlatego warto zebrać na naszej antenie swoją publikę i fanów.

12. Nulina.tv jest przestrzenią w której możesz rozwinąć swoje projekty i dotrzeć do szerszego grona odbiorców na całym świecie. W sieciach społecznościowych panuje wielki chaos informacyjny i energetyczny. My tutaj chcemy zachować najwyższy poziom wibracyjny, tak aby każda osoba, która zagląda w tą przestrzeń poczuła się wspaniale. Oferta będzie tak różnorodna i interesująca dzięki stworzeniu zespołu tak wspaniałych indywidualności jak Wy.

 13. Prosimy o przesłanie propozycji tematów każdego autora na nulinatv@gmail.com

15. Działa już Pasaż artystyczny  i jest również tam możliwość wystawiania waszych twórczości, warsztatów i innych form kreacji.

16. Będziemy wdzięczni na polecanie innych wspaniałych osób, które były by kompatybilne z naszym wysoko wibracyjnym projektem.

 

Dziękujemy za zaufanie i otwarcie się na ten rodzaj zupełnie nowej Przestrzeni i ufamy, że jest to początek nowego rozdziału jeśli chodzi o media i świadomość na tej Planecie. wink